2011 05 02 12 33 35

Regulamin zakupów

Sklep internetowy, działający pod adresem www.SztukaOdzywiania.pl, jest własnością oraz prowadzony jest przez firmę Katarzyna Rudnicka Art Of Nutrtion 10 Wood Lane, G31 3LP Bishopbriggs, Glasgow, United Kingdom, zwaną dalej Sprzedawcą.

I Zamawianie Towaru

1. Zamówienie przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.SztukaOdzywiania.pl.

2. Zamówienia są przyjmowane pod warunkiem, że towar jest dostępny. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

3. Kupujący dokonuje płatności za pomocą strony Paypal, lub dokonuje wpłaty bezpośrednio na konto. mBank – nr konta 36 1140 2004 0000 3402 6007 8441

4. Sprzedaż promocyjna dotyczy ograniczonej ilości towarów, a realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu.

II Wysyłka towaru

1. Towar jest wysyłany na adres e-mail w przypadku produktów esuplementtronicznych (ebook, porada on-line itp.) lub adres podany podczas składania zamówienia. Towar jest wysyłany 7 dni w tygodniu.

III Zwroty i reklamacje

1. Zwroty produktów

a. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, jednak w trosce o pełną satysfakcję klientów informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru na warunkach określonych w ustawie o ochronie praw konsumentów (Dz.U.00.22.271). Zgodnie z tą ustawą klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot będzie przyjęty pod warunkiem, że produkt nie był używany, otwierany lub nie został w żaden sposób uszkodzony. Do zwracanego towaru należy dołączyć kopię dokonanego przelewu.

b. Po rezygnacji z towaru pieniądze będą zwrócone przekazem pocztowym/przelewem bankowym na podany przez zamawiającego rachunek/adres.

2. Niezgodność przesyłki z zamówieniem

a. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Kupujący powinien powiadomić o tym Sprzedawcę w terminie 7 dni.

IV Reklamacje

1. Zasady przyjmowania reklamacji

a. Klient może złożyć reklamacje dorgą esuplementtroniczną za pomocą wiadomości e-mail.

b. Reklamacje należy składać niezwłocznie po wykryciu wad. Należy poinformować Sprzedawcę o tym fakcie w ciągu 7 dni od daty zakupu.  W takiej sytuacji mogą Państwo otrzymać zwrot opłaty za towar.

c. Reklamacje należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

V Poufność i bezpieczeństwo transakcji


1. Klient, który składa zamówienie w sklepie www.SztukaOdzywiania.pl wyraża zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę jego danych osobowych – niezbędnych do optymalizacji oferty oraz komunikacji z Klientem.

2. Sztuka Odżywiania w żadnej sytuacji nie będzie wysyłać maili z prośbą o weryfikację danych klienta na stronie SztukaOdzywiania.pl.  Sztuka Odżywiania nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje podania danych na stronach imitujących witrynę SztukaOdżwiania.pl.

Warto przeczytać

Zawsze piszemy jasno, prosto i zrozumiale. Tworzymy artykuły DLA Was.