27 jak przygotowac zdrowe i szybkie menu poradnik z przepisami


Jak przygotować zdrowe i szybkie menu. Poradnik z przepisami

zdrowe i szybkie menu20,00 PLN

+Nowość! Nowy e-book Sztuki Odżywiania, autorstwa Katarzyny Rudnickiej

Co tak naprawdę oznacza termin zdrowe odżywianie? Czy zdrowe równa się drogie, skomplikowane i wymagające całodziennej obecności w kuchni? Według nas nie. Dla Sztuki Odżywiania zdrowo oznacza lokalnie, różnorodnie i sezonowo, ale ważna jest też zasada “życie jest sztuką możliwego”. Dlatego właśnie powstał Poradnik jak przygotować zdrowe i szybkie menu (z przepisami) – by pokazać, że można odżywiać się zdrowo nie wydając majątku, nie spędzając w kuchni całego dnia i nie będąc specjalistą od żywienia.

Wiemy jak łatwo zagubić się w temacie zdrowego jedzenia. Dlatego nasz e-book wprowadza w temat w sposób łatwy, odpowiedni dla początkujących. Nasz poradnik pomoże Ci odnaleźć się w gąszczu żywieniowych porad i ułatwi codzienne wybory dotyczące odżywiania.

Dzięki liście zakupów łatwo przygotujesz składniki potrzebne do ugotowania potraw z tygodniowego menu. Wierzymy, ze najzdrowsze jest jedzenie lokalne, bez chemii. Lista zawiera w większości warzywa, owoce i kasze, jest więc bardzo ekonomiczna.

Dzięki siedmiodniowemu menu każdy posiłek jest już opracowany i opisany – Tobie zostaje najprzyjemniejsza część – gotowanie. Nie musisz marnować czasu na zastanawianie się nad tym, co ugotować, co kupić i przede wszystkim masz pewność, że to co podasz swojej rodzinie jest zdrowe. Nasze menu jest zbilansowane, różnorodne i odpowiednie dla całej Twojej rodziny.

W Sztuce Odżywiania wierzymy, że żeby jeść zdrowo, nie trzeba spędzać całego życia w kuchni. Dlatego w Poradniku znajdziesz dużo pomocnych narzędzi – listę zakupów, rady dotyczące zdrowego odżywiania, pomysły, jak ułatwić sobie życie oraz potrawy awaryjne do szybkiego przygotowania.
Jeśli:

  • potrzebujesz wytchnienia w obowiązkach domowych, pomocy w kuchni
  • szukasz oszczędności bez rezygnacji ze zdrowia
  • chcesz cieszyć się szczupłą sylwetką i dobrym zdrowiem

ta książka jest dla Ciebie.

Przeczytaj opinie naszych czytelników:

“Podpowiedzi, co trzeba mieć w kuchni, listy zakupowe i <> podczas gotowania – czuję się, jakby mi ktoś zafundował indywidualną, bardzo profesjonalną, ale jednocześnie przystępną konsultację dietetyczną”
Agnieszka

“Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które rozpoczynają swoją drogę ze zdrowym odżywianiem. Przepisy nieskomplikowane, urozmaicone, sama je chętnie wypróbuję w najbliższym tygodniu”.
Natalia

“Jest skierowana do osób naprawdę początkujacych, wchodzących dopiero na ścieżkę zdrowego odżywiania. Zasady proste i naprawdę podstawowe dla każdego, kto chce by jego posiłki były zbilansowane(…) Przepisy smakowite i przyjazne (…)”
Maja

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem, potrzebujesz pomocy na początku tej drogi i kilku cennych rad na początek, kup nasz poradnik.

Gratis: 4 sezonowe listy zakupów spożywczych (z instrukcją i podpowiedziami)

Promocja! Cena zestawu 20 zł!

Ilość stron: 60 (e-book) + 10 (sezonowe listy zakupów z instrukcją i podpowiedziami)
Format: pdf.

Instrukcja zakupów, czyli jak kupować.

Regulamin sklepu.