330 historia arabelli

Historia Arabelli

historiaPrzedstawiamy historię Arabelli, która korzystała z konsultacji u Katarzyny Rudnickiej. Chcesz opowiedzieć nam swoją historię? Wypełnij formularz lub napisz maila na Adres poczty esuplementtronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

“Mam nadzieję, że moje odpowiedzi pomogą w ulepszeniu Sztuki Odżywiania, napisałam szczerze – schudłam 12 kg, czuję się zdecydowanie lepiej i fizycznie i psychicznie, powrót do dawnej sylwetki i możliwość nałożenia ukochanych ciuchów czekających na dnie szafy na powrót do codziennego noszenia jest dużym sukcesem, proszę nie myśleć, że myślę tylko o wyglądzie, poprawiło mi się samopoczucie, a nowe smaki i potrawy – tak jakby otworzyła mi się zapadka w mózgu i otworzyły nowe horyzonty, w pewnym sensie był to dla mnie awans mentalny.”

1. Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w Sztuce Odżywiania?

Dla mnie najważniejszą sprawą jest i było połączenie wiedzy na temat odżywiania z przepisami, wiedza i praktyka, jasny i czytelny przekaz co powinno się jeść, co nam służy, a co szkodzi. Oczywiście taką wiedzę przekazują też inni, ale dla mnie sposób był bardzo przekonujący i trafiony, sposób kontaktu – do mnie trafiłaś w sposób bardzo dla mnie przekonujący.

2. Wymień 3 rzeczy, jakie zapamiętałaś dzięki Sztuce Odżywiania

Rzeczy, które zapamiętałam: systematyczność w spożywaniu posiłków, bez śniadania nie rozpoczynamy dnia, zakwaszenie organizmu.

3. Daj 1 najważniejszą poradę czytelnikom Sztuki Odżywiania

 

Systematyczność i konsekwencja.

4. Wymień 3 najważniejsze rzeczy, jakie wdrożyłaś w domu dzięki Sztuce Odżywiania

Dużo więcej warzyw w posiłkach, śniadanie obowiązkowym elementem dnia, obowiązkowa zupa.

5. Wymień 2 rzeczy, które porzuciłaś dzięki Sztuce Odżywiania 😉

Ograniczenie węglowodanów, zimne posiłki.

6. Jak byś ulepszyła Sztukę Odżywiania?

Wprowadziłabym więcej przepisów kulinarnych, więcej treści poświęciłabym na temat wpływu stresu na nasz organizm, nie na zasadzie przypominania znanych stwierdzeń na temat podjadania, zajadania stresu, ale np. chora tarczyca przyczyną tycia, wpływ wydzielania hormonu stresu – kortyzonu na nasz organizm, są czasem takie jednostki chorobowe o istnieniu których nie mamy pojęcia, a w sposób znaczący wpływają na nasz organizm,

7. Właściwie jak Ci pomogłam? Gdybyś miała to opisać 1 zdaniem?

Zmieniłaś moje życie – nauczyłam się być konsekwentną, poznałam nowe smaki, przyprawy, potrawy.

8. Jest tyle serwisów i osób zajmujących się zdrowym odżywianiem. Właściwie dlaczego wybrałaś mnie?

Przyznam szczerze – pomógł przypadek gdzieś w internecie czytając jakiś artykuł, pewnie na temat odżywiania trafiłam na Was, kliknęłam, poczytałam i napisałam i zaczęła się znajomość. 

Arabella W.

 


Kup ebooka

Kasza jaglana – 99 przepisów

Tylko 46 zł w duecie!

Ebook o śniadaniach

Sprawdź bestsellery Złotych Myśli


 

Zostaliśmy nagrodzeni
w plebiscycie
KNOW HEALTH 2011