338 opinia malgosi mai i krzyska

Opinia Mai, Krzyśka i Małgosi

Maja, Krzysiek oraz Małgosia byli pod dietetyczną opieką Katarzyny Rudnickiej. Niezmiernie cieszą nas takie maile, dziękujemy! 🙂

Maja: “Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za konsultacje. Póki co żyjemy i nie umarliśmy z głodu :). Działamy, Kuba wspiera, ja gotuję… Dajemy radę i jesteśmy bardzo wdzięczni. Zaczęła Pani nowy etap w naszym życiu. Jestem pewna, że wyjdzie nam na dobre! :)”

Krzysiek: “Pani Kasia ze Sztuki Odżywiania.pl bardzo troskliwie zadbała o moje zdrowie: parę prostych zasad, smaczne potrawy i dieta odkwaszająca, do której nie muszę się zmuszać. Efekty pojawiły się bardzo szybko: bardzo dobre samopoczucie i waga idzie we właściwym kierunku. Bardzo dziękuję!”

Małgosia: “Najważniejsze w Sztuce Odżywiania to barwność i prostota informacji. Dzięki Wam zapamiętałam by jeść urozmaicone pokarmy (mam listę na cały miesiąc), jeść ciepłe posiłki w zimę, rozpoczynać dzień od rozgrzania żołądka. Na śniadanie jem owsiankę, w ciągu dnia na moim stole goszczą różne kasze, częściej też kupuję owoce. Dzięki Sztuce Odżywiania porzuciłam jedzenie słodyczy, podniosła się moja świadomość na temat odżywiania oraz zobaczyłam, że zdrowa kuchnia nie wymaga długiego czasu na gotowanie. Wybrałam Was, bo przekonał mnie propagowany styl życia i to, że chcecie małymi krokami tworzyć pokolenie ludzi zdrowych wewnętrznie 🙂 Moja rada dla czytelników – jeść urozmaicone produkty (lista na miesiąc i wykreślanie co już się zjadło).”

 


Kup ebooka

Kasza jaglana – 99 przepisów

Tylko 46 zł w duecie!

Ebook o śniadaniach

Sprawdź bestsellery Złotych Myśli


 

Zostaliśmy nagrodzeni
w plebiscycie
KNOW HEALTH 2011