7 przez zoladek do serca czyli efektowne potrawy w kwadrans


Przez żołądek do serca, czyli efektowne potrawy w kwadrans

E-book Przez żołądek do sercaZa darmo

+Zdrowe jedzenie może być pyszne, kolorowe, proste w przygotowaniu, pięknie wyglądające i…bardzo romantyczne. Gotowanie to wspaniała okazja, aby pobyć razem – razem obierać, kroić czy mieszać, po to, by chwilę później cieszyć się wspólnie przygotowaną potrawą, w którą wkładamy serce. “Przez żołądek do serca…” stanowi zbiór potraw do przygotowania we dwoje – wszystkie są łatwe w wykonaniu i bardzo efektowne.
Zachęcamy do wspólnego przygotowania posiłków, co jest okazją do rozmów, bliskości i tworzenia więzi. Gotowanie to wspaniała okazja, by być razem – razem obierać, kroić czy mieszać, po to, by chwilę później cieszyć się wspólnie przygotowaną potrawą, w którą wkładamy serce.
Wszystkie potrawy z tego zbioru można wykonać z łatwo dostępnych składników, wszystkie są proste w wykonaniu i jednocześnie bardzo efektowne. Każdy z przepisów opatrzony jest legendą, dzięki której dowiemy się, jaki wpływ na nasze zdrowie mają prezentowane potrawy. Zdanie specjalisty wskaże wartość zdrowotną dania, a także podpowie, co zrobić by np. poprawić trawienie.
Autorki ebooka to Marta Krawczyk (przepisy i zdjęcia), Katarzyna Rudnicka (zdanie specjalisty i legenda) oraz Łukasz Sikorski (projekt graficzny i skład).

Ilość stron: 11.
Format: pdf.

Instrukcja zakupów, czyli jak kupować.

Regulamin sklepu.