wasze historie

Wasze historie

Historia Magdy

Magda korzystała z indywidualnego planu żywieniowego u Katarzyny Rudnickiej. Dziś opowiada nam o zmianach, które wprowadziła w życie dzięki Sztuce Odżywiania. Ty też chcesz opowiedzieć nam swoją historię? Wypełnij formularz lub napisz maila na  Adres poczty esuplementtronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

“Przekonało mnie Twoje praktyczne podejście i takie przyzwolenie na powolne wprowadzenie zmian, z miłością i szacunkiem dla mnie samej i mojego organizmu.”

1. Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w Sztuce Odżywiania?

Dla mnie najważniejsze jest indywidualne podejście, praktyczne porady i różnorodność proponowanych rozwiązań- zawsze dopasowanych do różnych grup odbiorców. Wciąż zaskakujecie nowymi przepisami, e-bookami w bardzo przystępnej formie- z tego o kaszy jaglanej korzystam namiętnie  i zakochałam się w tartach w wersji wytrawnej 🙂

2. Wymień 3 rzeczy, jakie zapamiętałaś dzięki Sztuce Odżywiania

– jeżeli na etykiecie jest coś, czego nie byłaby w stanie przeczytać Twoja babcia, lub o tym w życiu nie słyszała – to tego nie kupuj 🙂

– żołądek jest jak samochód – potrzebuje odpowiedniego paliwa i ciepłych posiłków, by chodził jak zegareczek 🙂

– mąka, nabiał i cukier – mój wróg nr 1 😉

3. Daj 1 najważniejszą poradę czytelnikom Sztuki Odżywiania
Warto słuchać swojego organizmu, odżywiać się regularnie i jeść różnorodnie, zmieniając termikę produktów w zależności od pory roku. Zapomnieć o drastycznych dietach i dać sobie czas na wprowadzenie pozytywnych zmian.

4. Wymień 3 najważniejsze rzeczy, jakie wdrożyłaś w domu dzięki Sztuce Odżywiania

Kasza gryczana i jaglana na stałe zagościły w mojej kuchni – tej drugiej w ogóle przed spotkaniem z Tobą nie znałam i na oczy nie widziałam. Druga rzecz to ciepłe śniadania i zwłaszcza zimą – zupy na kolacje. Pamiętam do dzisiaj, jak mnie zapytałaś – jaką zupę umiem gotować, a ja na to – pomidorową 🙂 Dzisiaj repertuar jest znacznie większy, a zupa stała się świetnym pomysłem na kolację, np. po powrocie z fitnessu. I jeszcze wyeliminowałam wszystkie przyprawy typu kostka rosołowa i vegeta – mniej solę, a używam więcej ziół.

Więcej…

 

Opinia Mai, Krzyśka i Małgosi

Maja, Krzysiek oraz Małgosia byli pod dietetyczną opieką Katarzyny Rudnickiej. Niezmiernie cieszą nas takie maile, dziękujemy! 🙂

Maja: “Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za konsultacje. Póki co żyjemy i nie umarliśmy z głodu :). Działamy, Kuba wspiera, ja gotuję… Dajemy radę i jesteśmy bardzo wdzięczni. Zaczęła Pani nowy etap w naszym życiu. Jestem pewna, że wyjdzie nam na dobre! :)”

Krzysiek: “Pani Kasia ze Sztuki Odżywiania.pl bardzo troskliwie zadbała o moje zdrowie: parę prostych zasad, smaczne potrawy i dieta odkwaszająca, do której nie muszę się zmuszać. Efekty pojawiły się bardzo szybko: bardzo dobre samopoczucie i waga idzie we właściwym kierunku. Bardzo dziękuję!”

Małgosia: “Najważniejsze w Sztuce Odżywiania to barwność i prostota informacji. Dzięki Wam zapamiętałam by jeść urozmaicone pokarmy (mam listę na cały miesiąc), jeść ciepłe posiłki w zimę, rozpoczynać dzień od rozgrzania żołądka. Na śniadanie jem owsiankę, w ciągu dnia na moim stole goszczą różne kasze, częściej też kupuję owoce. Dzięki Sztuce Odżywiania porzuciłam jedzenie słodyczy, podniosła się moja świadomość na temat odżywiania oraz zobaczyłam, że zdrowa kuchnia nie wymaga długiego czasu na gotowanie. Wybrałam Was, bo przekonał mnie propagowany styl życia i to, że chcecie małymi krokami tworzyć pokolenie ludzi zdrowych wewnętrznie 🙂 Moja rada dla czytelników – jeść urozmaicone produkty (lista na miesiąc i wykreślanie co już się zjadło).”

 

Historia Asi K.

Asia korzystała z indywidualnego planu żywieniowego u Katarzyny Rudnickiej, dzięki czemu uzdrowiła jadłospis swojej rodziny. Jeśli i Tobie pomogliśmy możesz podzielić się z nami swoją historią. Wypełnij formularz lub napisz maila na Adres poczty esuplementtronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1. Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w Sztuce Odżywiania?

W sztuce Odżywiania najważniejsze właśnie jest słowo “odżywianie”, dzięki Wam wiele osób zaczyna zmieniać sposób myślenia o jedzeniu.

2. Wymień 3 rzeczy, jakie zapamiętałaś dzięki Sztuce Odżywiania
Przede wszystkim informacja o tym ze jest coś takiego jak zakwaszenie organizmu. Poza tym rozgrzewające i ochładzające właściwości jedzenia i że powinniśmy jeść sezonowo 🙂

3. Daj 1 najważniejszą poradę czytelnikom Sztuki Odżywiania
Czytajcie dokładnie etykiety, jeśli oczywiście nie macie problemów z ciśnieniem 😉 Informacja że w ulubionym jogurcie znajduje się syrop glukozowo-fruktozowy może dać do myślenia.

4. Wymień 3 najważniejsze rzeczy, jakie wdrożyłaś w domu dzięki Sztuce Odżywiania
Zaczęliśmy jeść całkowicie nowe produkty m.in. świeży imbir, olej kokosowy, olej lniany, kaszę jaglaną, no i multum przypraw.

5. Wymień 2 rzeczy, które porzuciłaś dzięki Sztuce Odżywiania 😉
Biały ryż na rzecz ciemnego, cukier.

Więcej…

 

Historia Marty

Marta korzystała z konsultacji u Katarzyny Rudnickiej, dziś dzieli się z nami swoją opinią na temat Sztuki Odżywiania. Jeśli i Ty chcesz się podzielić swoją historią Wypełnij formularz lub napisz maila na 
Adres poczty esuplementtronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1. Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w Sztuce Odżywiania?

Najważniejsze w Sztuce Odżywiania jest prostota i przejrzystość.

2. Wymień 3 rzeczy, jakie zapamiętałaś dzięki Sztuce Odżywiania

Żeby jeść kaszę jaglaną, zapamiętałam też różne przepisy na zdrowe słodycze – nawet wykorzystuje je w pracy z dziećmi i żeby nie jeść słodyczy 🙂

3. Daj 1 najważniejszą poradę czytelnikom Sztuki Odżywiania

Trzeba jeść z umiarem, do każdego posiłku dodawać warzywa, jeść regularnie używając jak najmniej przetworzonych produktów, wyrzucić dasuplemento biały cukier i wszystko co z niego zrobione.

4. Wymień 3 najważniejsze rzeczy, jakie wdrożyłaś w domu dzięki Sztuce Odżywiania

Jem kaszę jaglaną w różnej postaci, robię budyń, placki itd., piekę chleb sama, staram sie kupować zdrową żywność, sama robie pasty na chleb, gotuję dużo zup na warzywach.

 

Więcej…

 

Historia Arabelli

historiaPrzedstawiamy historię Arabelli, która korzystała z konsultacji u Katarzyny Rudnickiej. Chcesz opowiedzieć nam swoją historię? Wypełnij formularz lub napisz maila na Adres poczty esuplementtronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

“Mam nadzieję, że moje odpowiedzi pomogą w ulepszeniu Sztuki Odżywiania, napisałam szczerze – schudłam 12 kg, czuję się zdecydowanie lepiej i fizycznie i psychicznie, powrót do dawnej sylwetki i możliwość nałożenia ukochanych ciuchów czekających na dnie szafy na powrót do codziennego noszenia jest dużym sukcesem, proszę nie myśleć, że myślę tylko o wyglądzie, poprawiło mi się samopoczucie, a nowe smaki i potrawy – tak jakby otworzyła mi się zapadka w mózgu i otworzyły nowe horyzonty, w pewnym sensie był to dla mnie awans mentalny.”

1. Co jest Twoim zdaniem najważniejsze w Sztuce Odżywiania?

Dla mnie najważniejszą sprawą jest i było połączenie wiedzy na temat odżywiania z przepisami, wiedza i praktyka, jasny i czytelny przekaz co powinno się jeść, co nam służy, a co szkodzi. Oczywiście taką wiedzę przekazują też inni, ale dla mnie sposób był bardzo przekonujący i trafiony, sposób kontaktu – do mnie trafiłaś w sposób bardzo dla mnie przekonujący.

2. Wymień 3 rzeczy, jakie zapamiętałaś dzięki Sztuce Odżywiania

Rzeczy, które zapamiętałam: systematyczność w spożywaniu posiłków, bez śniadania nie rozpoczynamy dnia, zakwaszenie organizmu.

Więcej…

 

Więcej artykułów…

Kup ebooka

Kasza jaglana – 99 przepisów

Tylko 46 zł w duecie!

Ebook o śniadaniach

Sprawdź bestsellery Złotych Myśli


 

Zostaliśmy nagrodzeni
w plebiscycie
KNOW HEALTH 2011